Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Cumhuriyet Ana Okulu okul öncesi eğitim şenlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen 2.sınıflar farkındalık günü etkinliği dün gerçekleştirildi.

Belediye Düğün Salonunda saat 11.00’de başlayan etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Miniklerin dansları ve oyunları velileri tarafından ilgiyle takip edildi.

Cumhuriyet Anaokulu, Serhat İlkokulu ve Şehit Polis İbrahim Sever İlkokulu Okul Öncesi Öğretmenleri tarafından hazırlanan etkinlikte amaç okul öncesi eğitime dikkat çekmekti. Çocukların eğlendirdiği gösterilerden ziyade çocukların eğlendiği etkinlikte bol bol oyunlara ve danslara yer verildi.

Ayrıca Cumhuriyet Anaokulu Okul Aile Birliği kermes düzenledi. Emeği geçen tüm öğretmenlere ve kermese katkı sunan tüm velilere teşekkür edildi.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti. Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti. Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti. Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti. Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti. Cumhuriyet Anaokulu Farkındalığa Dikkat Çekti.
Yorumlar (0)