Köylerin Bağlantı Yolları Düzenleniyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,İl Genel Meclisi Üyeleri İsmet Özçifci ve Hüseyin Filiz ile beraber köylerde devam eden yol düzenleme çalışmalarını yerinde incelediler.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, “İl Genel Meclisi Üyeleri İsmet Özçifci ve Hüseyin Filiz ile beraber köylerde devam bağlantı yollarının düzenleme çalışmalarını yerinde inceledik. İpsala köy bağlantı yollarımızın yenilenmesi önceki gün itibariyle başlamış bulunmaktadır. İl genel meclis üyelerimizle iş başındaki emekçi işçi kardeşlerimizi ziyaret edip kolay gelsin dileklerimizi iletip 1 Mayıs işçi bayramlarını şimdiden kutladık ”dedi.

İl Genel Meclisi Üyeleri İsmet Özçifçi ile Hüseyin Filiz seçim çalışmaları sırasında en çok köy yollarında bağlantı yollarının düzeltilmesi konusunda kendilerine talep geldiğini belirterek “Biz de seçildikten sonra bu konuyu çözmek için kolları sıvadık. Önceki gün itibarı ile yol düzenleme çalışmaları başladı. İşçi kardeşlerimizin 1 Mayıs işçi bayramını beraber kutladık ”dediler.

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Köylerin Bağlantı Yolları Düzenleniyor.
Yorumlar (0)