CHP’den Ünsal’a, TEMA Jesti..
Paylaş
Tweetle
Paylaş

CHP İlçe Başkanlığı ittifak olarak seçime girerek kazandıkları İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı, ziyaret etti

CHP İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uğraş Uybaş, yönetim kurulu, gençlik ve kadın kolları ile beraber Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı, ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal adına TEMA Vakfına bağış belgesini takdim eden Ahmet Uğraş Uybaş,zor bir süreçten sonra seçimleri kazandıklarını ifade ederek hayırlı olması dileğinde bulundu.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal,”CHP İpsala ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gençlik kolları kadın kolları hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

TEMA vakfına bağış yaparak adımıza ağaç diktirmişler. Bu duyarlı davranışları ve nazik ziyaretleri için seçim sürecinde verdikleri destek için tüm teşkilata hepsine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim”dedi.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri  CHP’den Ünsal’a, TEMA Jesti..  CHP’den Ünsal’a, TEMA Jesti..
Yorumlar (0)