Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve il Başkanı İlyas Akmeşe, Yenikarpuzlu’da düzenlenen mitinge katıldı.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin belediye başkan adaylarının çalışmalarına en büyük destek, Milletvekili Fatma Aksal ve il Başkanı İlyas Akmeşe’den geliyor.

Milletvekili Aksal ve il Başkanı Akmeşe, bu akşam da İpsala ilçesi Esetçe ve Yenikarpuzlu beldelerinde düzenlenen mitinglerde AK Parti belediye başkan adaylarına destek vermek için mitinglere katıldılar.

Yenikarpuzlu beldesinde düzenlenen mitinge geçen Aksal ve Akmeşe’ye büyük ilgi vardı. Belediye başkan adayı Ufuk Atalay’a destek veren Milletvekili Aksal, 31 Mart seçimlerinde Ufuk Atalay’a destek istedi.

Yenikarpuzlu beldesinden sonra Esetçe beldesinde belediye başkan adayı Cemal Deniz’e destek için düzenlenen mitinge katılan Aksal ve Akmeşe, Esetçe’lilerden destek istediler.

İpsala beldelerinde düzenlenen mitinglere, Edirne AK Parti teşkilatı, Keşan ve İpsala ilçe teşkilatlarından da büyük destek vardı. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı. Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı. Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı. Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı. Aksal ve Akmeşe’den Esetçe ve Yenikarpuzlu’da Mitinglere Katıldı.
Yorumlar (0)