İpsalaspor Evinde Kral
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Bu hafta deplasmanda Yıldırım Gençlerbirliği Spor ile karşılaşacağız. Bu maçımızı da Allah'ın izniyle kazanıp yolumuza 3 puan ile devam etmek istiyoruz.

Kadro kalite yapısıyla itibariyle ikinci yarıda şampiyonluktan kopmasına rağmen 3.sırada bitirmek isteyen İpsalaspor, bu hafta oldukça kolay maçlarından birini daha oynadı. Lige tutunmak için mücadele eden Yeniimaret’i konuk eden İpsalaspor, sahadan 5 -1 gibi farklı skorla devirdi. İpsalaspor gelecek hafta deplasmanda Yıldırım Gençlerbirliği’ne konuk olacak.

Maç Sonu açıklamada bulunan İpsala Spor Yönetim Kurulu 2.Başkanı Hüseyin Seren; bugün kendi sahamızda düşme hattında bulunan Yeni İmaret Spor ile karşılaştık. Maça iyi başladık ve iyi bitirdik. İlk yarıda 2 gol bulduk, kalemizde de 1 gol gördük ve maçın ilk yarısını 2-1 önde kapattık. İkince yarıya daha baskılı başladık, bu baskı sonucunda 3 gol daha bularak maçtan 5-1 gibi farklı bir skor ile ayrıldık.

Kendi taraftarımız önünde hak ederek ve gayret sarf ederek aldığımız bu puan için futbolcu kardeşlerimi canı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca maçımıza gelerek bizlere moral ve destek veren Kaymakamımız Enes Aslantatar'a, İyi Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Ünsal ve ekibine, sezon başından bu yana her hafta maddi ve manevi bizlere destek veren İpsala Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kerman'a ve bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza Yönetim Kurulu ve futbolcu kardeşlerimiz adına teşekkür ediyorum.

  Bu hafta deplasmanda Yıldırım Gençlerbirliği Spor ile karşılaşacağız. Bu maçımızı da Allah'ın izniyle kazanıp yolumuza 3 puan ile devam etmek istiyoruz.Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)