Kolej Gibi Okul!..
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Atatürk Ortaokulu Öğrencileri 5 yıldır hasretle bekledikleri modern okullarına kavuştular.

İpsala’nın en eski okullarından biri olan Atatürk ortaokulu 5 yıl aradan sonra 5 katlı modern okuluna kavuştu.

2014 yılında deprem riski ve uygun zemin olmaması gerekçesi ile yıkılan okul binasının yenisi yapılması için uzun bir yer arayışından sonra Bozkurt mahallesi polis lojmanları arkasında bulunan araziye yapılma kararı aldı. Bu süre zarfında okul öğrencileri İpsala İmam Hatip Lisesi binasında eğitimine devam etti.

5 Şubat 2014 tarihinde yıkılan ve 3 Şubat 2017 tarihinde ihalesi gerçekleştirilerek iki yılda inşaatı tamamlanan Atatürk Ortaokulunun son hazırlıkları veliler ve öğretmenler tarafından yapıldı.

KERMAN, OKULU ZİYARET ETTİ.

 Okulu ziyaret eden İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman,” Büyük emek ve gayretlerle İpsala'mıza kazandırdığımız Atatürk Ortaokulunun yeni binasına kavuşmasının heyecanına ortak olduk.
Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiasına hayırlı olsun. Allah İpsala'mıza nice okullar kazandırmayı nasip etsin” dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Kolej Gibi Okul!.. Kolej Gibi Okul!.. Kolej Gibi Okul!.. Kolej Gibi Okul!.. Kolej Gibi Okul!.. Kolej Gibi Okul!..
Yorumlar (0)